profesjonalna organizacja przestrzeni

Każda przestrzeń ma potencjał sprawnie funkcjonować i świetnie wyglądać. Dobrze zorganizowany dom ułatwia nam naszą codzienność, zmniejsza frustracje spowodowane ciągłym poszukiwaniem rzeczy. Jedną z najważniejszych części dobrze zorganizowanej przestrzeni jest miejsce na wszystko – bez znaczenia jest, czy rzeczy pozostają na widoku, czy ukryte są przed wzrokiem – najważniejsze, żeby niczego nie trzeba było szukać. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań organizacyjnych jesteśmy w stanie stworzyć zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne miejsce, którym czujemy się komfortowo z nasze codzienne obowiązki stają się łatwiejsze i przyjemniejsze.

1

Selekcja

Wybór najlepszych rozwiązań organizacyjnych dopasowanych do Twoich preferencji oraz odpowiednich do przestrzeni 

2

Przestrzeń

Zagospodarowanie miejsca zgodnie z jego przeznaczeniem i preferencjami domowników 

3

organizacja

Stworzenie funkcjonalnego i harmonijnego miejsca dla wszystkich domowników 

Pozwól mi przekształcić Twoją przestrzeń i na zawsze wyeliminować wyzwania organizacyjne. Dostosowanie i ulepszenie Twojego domu sprawią, że Twoja codzienność stanie się prostsza.

Celem organizacji przestrzeni jest przygotowanie (zaprojektowanie i dostosowanie) przestrzeni do przechowywania, która odpowiada potrzebom domowników, jest ergonomiczna, bezpieczna oraz która podnosi efektywność wykonywanych czynności.

Nie wahaj się.
Skorzystaj z profesjonalnej organizacja przestrzeni
i ułatw sobie codzienność

Profesjonalna organizacja przestrzeni - Etapy

1

Formularz

W odpowiedzi na Twoje zapytanie ofertowe, zwracam się do Ciebie z prośbą o wypełnienie formularza. Ten pierwszy krok jest niezbędny do przygotowania oferty, która jest dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

2

Konsultacja

Spotkanie konsultacyjne rozpoczynam od poznania przestrzeni i identyfikacji wyzwań z jakimi się mierzysz. Prezentuję dostępne rozwiązania organizacyjne, wyznaczamy najkorzystniejsze miejsca do przechowywania, zbieram pomiary potrzebne do dobrania wyposażenia organizacyjnego, przygotowuję listę zakupową niezbędnego wyposażenia organizacyjnego

Po konsultacji otrzymujesz ode mnie odpowiednie narzędzia oraz wiedzę do przeprowadzenia organizacji samodzielnie albo z moją pomocą.  

3

Organizacja

Uruchamiamy proces organizacyjny przestrzeni. 


Scroll to Top