DECLUTTERING

DECLUTTERING TO PROCES ODGRACANIA I PORZĄDKOWANIA PRZESTRZENI

Wiele osób nie potrafi w pełni korzystać i cieszyć się ze swojej przestrzeni. Nadmiar niepotrzebnych rzeczy sprawia, że czujemy się przytłoczeni i przestajemy lubić wnętrze naszego domu. Decluttering czyli odgracenie. To właśnie dzięki zmniejszeniu niepotrzebnych rzeczy odzyskujemy wolną i przejrzystą przestrzeń. Świadome pozbycie się nadmiaru rzeczy sprawia, że zdajemy sobie sprawę z tego co tak na prawdę jest dla nas ważne. 

Pomagam Klientom w odpowiedzialnym pozbywaniu się nieużywanych rzeczy. Wspólnie oczyszczamy przestrzeń z nadmiaru niepotrzebnych rzeczy i znajdujemy odpowiednie miejsce dla pozostałych. Potrafię sprawić, aby przestrzeń stała się bardziej funkcjonalna i atrakcyjna dla Ciebie oraz Twojej rodziny. Wspólnie możemy odnaleźć komfort i swobodę zamieniając chaos w opanowany porządek.

Usługa declutterignu dedykowana jest dla osób, które

Pragną uporządkować swoją przestrzeń i chcą pozbyć się bałaganu

Przytłoczone są ilością posiadanych rzeczy

Nie chcą poświęcać czasu i energii na codzienne poszukiwanie rzeczy 

Nie mają motywacji ani energii do samodzielnego odgracenia przestrzeni

Pragną stworzyć komfortowe warunki mieszkalne dla siebie i pozostałych domowników

Pragną odnaleźć równowagę i spokój w swoim życiu

Usługa declutteringu obejmuje zarówno poszczególne pomieszczenia czy przestrzenie (domowe biura, garderoby, garaże) oraz całe mieszkania i domu.

 

Ważne. Przychodząc do Klientów nie patrzę na porządek w domu. Nie oceniam, rozumiem. Na swoim przykładzie zobaczyłam jakie pozytywne zmiany może wnieść do życia oczyszczona, uporządkowana i dobrze zorganizowana przestrzeń.

Połącz Kropki Studio Decluttering, profesjonalna organizacja przestrzeni, metamorfozy wnętrz.

Decluttering - Etapy

1

Konsultacja

Pierwszym etapem procesu declutteringu jest spotkanie konsultacyjne. Poznaję przestrzeń, która wymaga odgracenia. Identyfikuję wyzwania i problemy z jakimi mirzą się domownicy. Wybieramy metodę odgracania dopasowaną do Twoich potrzeb i ustalamy skuteczny plan uporządkowania przestrzeni. Przygotujemy konkretną listę zadań do wykonania, wskażę miejsca i sposoby na odpowiedzialne pozbycie się niepotrzebnych rzeczy.

Czas trwania: ok. 2 godzin

Po spotkaniu konsultacyjnym otrzymasz ode mnie odpowiednie narzędzia oraz wiedzę do przeprowadzenia procesu declutteringu.  

To właśnie w tym miejscu podejmiesz decyzję czy przedstawione propozycje wdrożysz samodzielnie, czy zdecydujesz się na dalszą współpracę. 

2

Decluttering

W tym miejscu otrzymasz ode mnie fizyczne i mentalne wsparcie w procesie odgracania przestrzeni. Wdrożymy do działania plan porządkowania przestrzeni. Przeprowadzę Cię krok po kroku po tym procesie tak, aby było on przyjemny dla Ciebie i zachwycił efekt finalnym.

Scroll to Top